Gvardiol, Mbappé či Bellingham dovnitř, Nacho s Modričem ven?

Gvardiol, Mbappé či Bellingham dovnitř, Nacho s Modričem ven?

Po dalším klidném lednovém přestupním termínu v Realu Madrid se o to větší pozornost upíná na termín letní. Na Santiago Bernabéu se podle goal.com mohou dít velmi zajímavé věci, a to jak na poli příchodů, tak i odchodů. Která jména by mohla fanoušky Los Blancos v nadcházejícím ročníku bavit a na koho možná budou jen vzpomínat?  

Posily loví vedení Realu i v Itálii. Z Apeninského poloostrova by se do španělské metropole mohl stěhovat útočník Dušan Vlahovič. Jeho Juventusu totiž kvůli bodovému odpočtu hrozí, že se nedostane do pohárové Evropy, což by řada hvězd těžce nesla.

Srbský forvard však není na seznamu vytipovaných jmen, které mohou v blízké budoucnosti nahradit Karima Benzemu na hrotu Bílého baletu, tím nejvýše postaveným. Pokud však nedopadnou jednání o příchodu Erlinga Haalanda z Manchesteru City a Kyliana Mbappého z PSG, je na řadě právě Vlahovič.

Dalším borcem ze Serie A je záložník Interu Milán Marcelo Brozovič, o něhož ovšem usilují také v Barceloně nebo v londýnské Chelsea. I v jeho případě ovšem platí, že přijde na řadu jen po krachu dalších transferů a podobně jako Brozovič je na tom Bruno Guimaraes z Newcastlu. I na něj by Real upřel pozornost v případě, že by nevyšel příchod Juda Bellinghama z Dortmundu.

Výbornou posilou do defenzivy by měl být Joško Gvardiol, který si udělal skvělé jméno na MS v Kataru. Za chorvatského stopera však Lipsko požaduje 100 milionů eur, což nejsou nejmenší peníze. Vzhledem k jeho schopnostem i věku však do toho nejspíš Real půjde, a to i proto, že na odchodu je obránce Nacho.

Madridu by ovšem mohl zamávat i další velezkušený hráč – Luka Modrič. Tomu v létě vyprší smlouva a zatím to nevypadá, že by mělo dojít k jejímu prodloužení. Toho by mohla využít Neapol, které by se chorvatský záložník náramně hodil.