Frankfurt děsí exodus trojice opor. Bundesligový klub z toho navíc nevytěží ani euro

Frankfurt děsí exodus trojice opor. Bundesligový klub z toho navíc nevytěží ani euro

V minulém ročníku Evropské ligy dokráčel Frankfurt až do finále, kde dokázal uspět na úkor skotského Rangers. Do konce aktuálního ročníku Bundesligy ještě zbývá dvanáct kol, které mohou výrazně zamíchat pořadím v tabulce, ale v táboře Eintrachtu musejí počítat i s variantou, že pohárová Evropa nebude pro příští sezónu na pořadu dnes. Tým má navíc oslabit početný exodus opor, ze kterých klub nevytěží ani euro.

Podle německého listu Bild neřeší aktuálně šestý celek tabulky Bundesligy jen výsledky na hřišti, ale děsí jej i letní přestupové okno.

V Lize mistrů je jednou nohou venku na úkor rozjeté Neapole, navíc se spekuluje o podobě kádru pro další sezónu.

Vedení klubu neumí najít shodu s hráči, kterým končí smlouvy a hrozí jejich letní odchod zdarma. Podle posledních zpráv interpretovaných skrze Bild neprodlouží spolupráci šestadvacetiletý stoper Amamy Touré.

Na ochodu jsou ale i další opory, po kterých vzniknou v sestavě mezery. Daichi Kamada má namířeno do Borussie Dortmund a otazník se vznáší také nad stoperem Evanem Ndickou, který je spojován s několika pokušiteli z Premier League a v La Lize by jej ráda otestovala například Barcelona.