Budoucnost ještě vyjasněnou nemá. Messi zmínil jen jednu adresu, která zatím nepřipadá v úvahu

Budoucnost ještě vyjasněnou nemá. Messi zmínil jen jednu adresu, která zatím nepřipadá v úvahu

Nevyjasněnou budoucnost zatím vykazuje argentinský reprezentační kapitán Lionel Messi. Pětatřicetiletý kanonýr je aktuálně součástí francouzského giganta, ale na spolupráci v Parku Princů pro nadcházející sezónu se zatím obě strany nedomluvily.

Podle listu Le Parisien je samozřejmě možné, že Messi nalezne shodu s PSG a v Ligue 1 bude pokračovat, ale další variantou je návrat na Camp Nou. Ten by ocenili především fanoušci katalánského giganta, kteří na jihoamerického internacionála nezapomněli ani po jeho odchodu.

Messi byl v uplynulých týdnech spojován také se severoamerickou MLS, kde by mohl vyzkoušet angažmá v Interu Miami. Samotný hráč však vykázal touhu setrvat v Evropě, proto tato varianta nakonec vyšuměla.

Dlouhodobě pětatřicetiletý veterán a mistr světa ze závěru minulého roku naznačuje, že by svou kariéru mohl jednou ukončit v klubu svého mládí, ale návrat do tábora Newell’s Old Boys zatím prý není na pořadu dne.

Rozhodnout by se tedy mělo mezi prodloužením smlouvy v PSG či návratu do Barcelony. Možnosti jsou i další, ale s ohledem na signály ze strany hráče se nejeví příliš pravděpodobně.