Komplikace pro Chelsea i Arsenal! Klenot Brightonu podepsal novou smlouvu

Komplikace pro Chelsea i Arsenal! Klenot Brightonu podepsal novou smlouvu

Je na prvním místě v seznamu posil na listině Arsenalu i Chelsea. Mladý záložník Brightonu Moises Caicedo zaujal na mistrovství světa a pravidelně září i v Premier League. Zájemcům o jeho služby však teď do plánů hodil vidle.

V lednovém přestupovém období se o tom mluvilo hodně. Ostatně, na jih Anglie přiletělo několik nabídek, nicméně všechny byly odmítnuty.

To se mladému Ekvádorci moc nelíbilo. Na sociální sítě dokonce umístil příspěvek, ve kterém otevřeně řekl, že by rád odešel.

Situace se ale výrazně otočila. V pátek totiž Brighton oznámil, že Caicedo prodloužil smlouvu až do roku 2027.

„Je to fantastická zpráva pro celý klub,“ řekl k podpisu trenér Brightonu Roberto De Zerbi. „Nadšení mohou být nejen fanoušci a já, ale také sám Moises. Náš tým bude díky jeho setrvání o mnoho silnější.“ 

Nedá se však předpokládat, že by nová smlouva případné zájemce odradila. Fanoušci se navíc shodují, že nová smlouva byla podepsána spíše proto, aby se navýšila Caicedova hodnota.

Bude zajímavé sledovat, jak tento signál přijmou hlavní zájemci o jeho služby. Dvě nabídky měl v lednu zaslat Arsenal, situaci sonduje i Chelsea. Mluvilo se o částce kolem 70 milionů euro.

Caicedo zamířil do Brightonu v zimě 2021. Seagulls tehdy za Ekvádorce zaplatili klubu Independiente del Valle částku v rámci jednotek milionů eur.