Bylo by hezké, kdyby se nám s Pilařem a Koubkem opět povedlo sejít v Hradci, přiznal sparťan Zelený

Bylo by hezké, kdyby se nám s Pilařem a Koubkem opět povedlo sejít v Hradci, přiznal sparťan Zelený

Hradec Králové má před sebou posledních pár měsíců v mladoboleslavském azylu a příští soutěžní ročník 2023/2024 už by měl zahájit na svém novém stadionu. 

Modernizaci východočeské arény sleduje z povzdálí také odchovanec "votroků" Jaroslav Zelený, jenž oblékal bíločerný trikot naposledy v sezoně 2013/2014.

Informace čerpá i od svého dobrého hradeckého kamaráda, který v klubu trénuje mladé kluky. "Jednou za čas ho vyzpovídám, jak to vypadá se stadionem, jestli se staví nebo co se tam děje. Když jsem v Hradci před lety hrával, tak už se mluvilo o tom, že by se měl stadion postavit. Jsem strašně rád, že se to konečně povedlo a doufám, že se to dotáhne do zdárného konce. Hradec si jako město i fotbalově stadion zaslouží! Těším se, jak bude vypadat," avizoval na portálu gol.cz třicetiletý univerzál z Letné, jenž v této ligové sezoně zaznamenal čtyři gólové asistence.

Exslávista, jenž prošel také Karvinou, Jabloncem, Mladou Boleslaví i Slavií, má sice ve sparťanském prostředí platný kontrakt až do léta 2025, nicméně možný budoucí návrat do známého prostředí nevylučuje.

Tím spíš, že se šéf aktuálně sedmého celku FORTUNA:LIGY Richard Jukl nechal slyšet, že by ho v blízké budoucnosti návrat známých odchovanců lákal. Týkalo by se to nejen Jaroslava Zeleného, ale také Tomáše Koubka z Augsburgu nebo Václava Pilaře z Viktorie Plzeň. V případě dvou naposledy jmenovaných by mohl takový scénář klidně nastat již letos v létě.

"Bylo by hezké, kdyby se nám povedlo se v Hradci sejít. Některé kluky jsem dlouho neviděl, brankáře Tomáš Koubka, jsem za tu dobu, co jsem pryč, potkal jednou nebo dvakrát. Člověk ale nikdy neví, jak se to bude vyvíjet. Určitě je ale tahle představa fajn," dodala současná opora Sparty.