Blíží se doba po Ancelottim? Španělský tisk zmiňuje v souvislosti s příštím šéfem Realu tyto tři známé tváře...

Blíží se doba po Ancelottim? Španělský tisk zmiňuje v souvislosti s příštím šéfem Realu tyto tři známé tváře...

Slovutný Real nezažívá žádnou vyloženě tragickou sezonu. V jejím úvodu se mu podařilo uzmout evropský Superpohár a není to tak dávno, co se mu podařilo ovládnout také klubové mistrovství světa.

Nehledě k tomu, že madridský kolos ze San Bernabéua stále živí naději i na triumf v Lize mistrů, kde je velmi blízko vyřazení Liverpoolu a s tím spojeného čtvrtfinále.

Aktuálně to však na bílé straně španělské metropole žádná velká hitparáda není. Benzema, Courtois, Modrič a spol. již nevyhráli třikrát za sebou, v Copa del Rey nejsou daleko vyřazení již v semifinále a v LaLize mají tak velkou ztrátou na Barcu, že už to na obhajobu primátu příliš nevypadá.

Není divu, že se v madridských kancelářích přetřásá možný letní konec italského stratég Carla Ancelottiho a španělská média včetně listu Sport či portálu football-espana.net už v dotyčné souvislosti nabízí tři možné eventuality...

Jednou z nich je Zinedine Zidane (50), jenž by mohl vést áčko Realu již potřetí v kariéře. Není bez zajímavosti, že nikdy nevedl nikoho jiného, než právě Madrid. Ať už Castillu, nebo první tým, který řídil od ledna 2016 do března 2018, respektive od března 2019 do května 2021.

Dalším vážným kandidátem je další nezpochybnitelná legenda královského klubu Raúl Gonzáles Blanco (45). Ten ještě donedávna vedl s béčkem třetí nejvyšší španělskou soutěž, nicméně po posledních dvou prohrách se se svými mladíky propadl na průběžnou třetí pozici.

Jako třetí možnost je veřejně zmiňován Argentinec Mauricio Pochettino (51), který je od svého letního konce v pařížském Parku Princů volný a pravděpodobně čeká na novou kariérní výzvu. V Premier League šéfoval dvěma celkům, ale začínal v LaLize, když v letech 2009 - 2012 zodpovídal za Espaňol Barcelona.

V PSG už vědí: Prachy jsou krásná věc, ale Ligu mistrů si za ně nekoupíš. I když máš NEJ hráče