Není pochyb, kam půjde Slavia, hlásí Tvrdík. Trpišovský, Köstl, Houštecký, Řehák, Černý a spol. si mohou oddechnout

Není pochyb, kam půjde Slavia, hlásí Tvrdík. Trpišovský, Köstl, Houštecký, Řehák, Černý a spol. si mohou oddechnout

Sedmačtyřicetiletý odborník Jindřich Trpišovský šéfuje Slavii již od ledna 2018, což je více než pět let. A dle čerstvého vyjádření jeho šéfa Jaroslava Tvrdíka, by se na této skutečnosti nemělo nic měnit ani v nejbližší budoucnosti.

To vše navzdory tomu, že sešívané "S" venku v jarní části tápe a po remíze s Teplicemi a prohře s Dynamem České Budějovice se snesla na současný trenérský štáb velká vlna kritiky. Hlavním důvodem byly neustálé změny v základní sestavě.

Ozvala se dokonce i slávistická legenda Vladimír Šmicer. "Štístko" by dle svých slov hrál devadesát procent zápasů s jednou sestavou a zbylých deset procent by mixoval podle únavy a momentálního rozpoložení. Úřadující vicemistr stejně nefiguruje v evropských pohárech a hraje jen jednou týdně...

Trenérský štáb, který je podepsán pod třemi mistrovskými tituly a jehož součástí jsou také Jaroslav Köstl, Zdeněk Houštecký, Pavel Řehák, Štěpán Kolář, Radek Černý, Aleš Píta a Martin Třasák, má však i nadále plnou důvěru vedení, což na Twitteru před nadcházejícím domácím šlágrem s Viktorií Plzeň potvrdil sám Tvrdík.

"Není pochyb, kam půjde Slavia. Uplatníme opci prodloužením smluv současného trenérského týmu. Chceme bojovt o titul, pohár a soutěže UEFA. Chceme být lídr reforem českého profesionálního fotbalu. Nejen na hřišti," uvedl funkcionář z vršovické Fortuna arény.

Bývalý vůdce Horních Měcholup, Viktorie Žižkov i Slovanu Liberec, jemuž v současné působišti dobíhá původní smlouva letos v červnu, by si tak měl i nadále udržet status nejlépe placeného odborníka českého trenérského prostředí.

Fulhamem to v Anglii skončit nemuselo a Gecova chtěl i Sheffield Wednesday. Jeho partnerka ale nechtěla na vesnici