Tecl zodpovídal dotazy fanoušků. Kterému zahraničnímu klubu fandí a s kým si rozumí v kabině Slavie?

Tecl zodpovídal dotazy fanoušků. Kterému zahraničnímu klubu fandí a s kým si rozumí v kabině Slavie?

Pražská Slavia hostí v sobotu večer šlágr 23. kola FORTUNA:LIGY, neboť na své půdě v Edenu přivítá aktuálního českého mistra z Plzně. Souboj prvního s druhým v tabulce bude speciální nejen svou důležitostí, ale takový dvaatřicetiletý útočník Stanislav Tecl se postaví některým svým někdejším spoluhráčům.

Stabilní opora sešívaných, se kterými vyhrál čtyři mistrovské tituly, působil také ve Viktorii, kde ligu ovládl hned ve dvou případech. Před ostře sledovaným sobotním duelem několikanásobný český reprezentant odpovídal na dotazy fanoušků na sociálních sítích.

Jeden z dotazů směřoval třeba na to, jak mu je, když se vrací na stadion klubu, kde v minulosti hrál. „Tak já jsem hrál jenom v Jablonci, Plzni a Jihlavě. Do Jihlavy se teď vracet nemohu, ale jinak je to příjemné vracet se na místa a vidět tam ty lidi, se kterými jsem trávil velkou část těch angažmá,“ nechal se slyšet autor deseti ligových tref v aktuální sezóně.

„Můj nejlepší gól byl ten z derby,“ pokračoval na další z dotazů a řeč padla i na to, koho považuje v kabině sešívaných za největšího kamaráda. „Určitě je to Lukáš Masopust,“ přiznal Tecl, který taktéž prozradil, že jeho oblíbený zahraniční klub je Arsenal.

V sobotu by neměl chybět v sestavě, která bud chtít v Edenu uspět a udržet se v čele tabulky.  Na sobě by měl mít číslo 11, které k němu již neodmyslitelně patří. „Dostalo se ke mně tak nějak v dorostu a už mi to zůstalo,“ dodal Tecl pro Slavia.cz.