Zápotočný o výzvě na Letné: Moc se tam těším. Myslím, že šanci na postup určitě máme

Zápotočný o výzvě na Letné: Moc se tam těším. Myslím, že šanci na postup určitě máme

Semifinále MOL Cupu proti sobě postavilo Dynamo České Budějovice s pražskou Spartou. Jihočeši doufají, že proti rozjetému celku, kterému vládne pevnou rukou dánský stratég Brian Priske, navážou na výkony z posledních zápasů a papírového favorita dokážou potrápit.

Budějovice v posledním ligovém kole FORTUNA:LIGY obraly o body Slavii, proto jsou při chuti. Odnést by to mohla i Sparta, neboť Dynamo vede kouč Tomáš Zápotočný, který se Spartou v sezóně 2013/14 pohár vyhrál.

„Já jsem šťastný jako blecha. Na Letnou se moc těším a myslím si, že šanci máme. Je to pro mě speciální, mám tam pořád nějaké kamarády, takže to bude i maličko osobní. Klukům jsem ale hned říkal, že bych si Spartu přál,“ nechal se slyšet kouč Budějovic na klubovém webu bezprostředně po losu.

Na bitvu se Spartou se těší i součástky kabiny. „Upřímně si myslím, že jsme všichni chtěli hrát doma. Fanoušci by si zasloužili vidět tady semifinále českého poháru, ale bohužel jsme dostali Spartu venku. Ale myslím si, že to bude dobrý zápas a popereme se o finále,“ prohlásil Patrik Čavoš.

„Těšíme se. Chtěli jsme hrát doma, ale letos se nám dobře daří i venku, takže tam půjdeme a uděláme všechno pro to, abychom se dostali do finále. Pro to, abychom vyhráli, uděláme všechno,“ dodala další z opor Dávid Šípoš.