Realu údajně došla trpělivost. Z boje o Mbappého odstupuje

Realu údajně došla trpělivost. Z boje o Mbappého odstupuje

Nedávné vyřazení Paris Saint-Germain z Ligy mistrů znovu rozvířilo téma budoucnosti Kyliana Mbappého. Dle španělských médií si však jeden klub z řady zájemců můžete vyškrtnout. Pohár trpělivosti přetekl.

Není překvapením, že do tohoto tématu byl jako první zatažen Real Madrid, a to vzhledem k tomu, že má s Francouzem dlouhou historii.

Podle zpráv deníku MARCA jsou Los Blancos už znudění a ostrávení ze situace Mbappého na přestupovém trhu. Loňské rozhodnutí mladého fotbalisty odmítnout klub poté, co prakticky zpečetil dohodu svým slovem, z Realu nyní dělá pouhého diváka celé situace.

Madridské vedení bude Mbappého situaci i nadále sledovat, nicméně ve snaze o jeho angažování už nebude dělat nic navíc. Jakýkoli iniciativa o spojení sil by musela přijít z hráčovy strany.

Mbappé je v této sezoně jedním z nejlepších hráčů týmu Christopha Galtiera. V dosavadních 23 ligových zápasech vstřelil devatenáct gólů a na tři přihrál. Naposledy vstřelil vítězný gól v 90. minutě, kterým pomohl svému týmu porazit Stade Brest.

Zdá se, že Merengues jsou odhodláni v červnu investovat peníze do záložníka, přičemž hlavním cílem je Jude Bellingham. Křídlo, jak se zdá, je na seznamu až na posledním místě.