Radost v táboře fanoušků United! Rekordní antiposila je na odchodu!

Radost v táboře fanoušků United! Rekordní antiposila je na odchodu!

To, po čem spousta fanoušků dlouho volala, se stalo skutečností. Manažer Manchesteru United Erik ten Hag prozradil, že s Harrym Maguirem již nepočítá a na konci sezony ho hodlá podle caughtofsside.com prodat. Stoper, který na Old Trafford přišel za 80 milionů liber a týdně pobírá 189 tisíc liber, tak bude ve zbývajících duelech dost možná jen vysedávat na lavičce.  

Někdejší zadák Leicesteru City si v Manchesteru nikdy nevytvořil pozici, která by odpovídala jeho pořizovací ceně. A o naplnění očekávání to platí dvojnásob.

Až překvapivě dlouho však proplouval více či méně bez ztráty kytičky, byť se jeho častými hrubkami bavil internet takřka nepřetržitě.

Nyní to ale vypadá, že dojde i na něj. Důvod je zřejmý. Už pro něj není v sestavě místo. Na Old Trafford se totiž nedávno stěhovali Raphaele Varane a Lisandro Martínez, přes které se nemá Maguire šanci do základu dostat.

I přes jeho nedostatky a styl hry, který zdaleka neodpovídá modernímu pojetí stopera, se o něj zajímá celá řada klubů z Premier League, byť pochopitelně ne z úplné špičky.

Sám Maguire chce samozřejmě hrát a vzhledem k tomu, že u Rudých ďáblů to moc nevypadá, je jeho odchod velmi reálnou možností.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.