Další velikán na odpis? Lukaku se po sezoně může ocitnout ve svízelné situaci

Další velikán na odpis? Lukaku se po sezoně může ocitnout ve svízelné situaci

Inter Milán, kde belgický útočník Romelu Lukaku hostuje z londýnské Chelsea dal svému hráči jasně najevo, že si ho nemůže v klubu po konci letošní sezony za současných platových podmínek udržet.

Lukaku v Serii A v této sezoně kvůli spoustě zraněním nastoupil k pouhým 14 zápasům a do kolonky střelců se zapsal pouze třikrát. Nejlepší belgický střelec v historii odehrál v posledním ligovém kole proti Spezii při výhře Interu 2:1 celé utkání poprvé od srpna, dařilo se mu i střelecky, když si připsal jednu branku.

Podle britského deníku Daily Mail si Inter nebude moci udržet někdejšího hráče Evertonu či Manchesteru United v příští sezoně, pokud se s Chelsea nedohodnou na levnějších podmínkách.

Návrat Lukakuovi do Chelsea absolutně nevyšel, a tak není divu, že sám Belgičan preferuje setrvat na San Siru, navíc se s Blues nerozešel v dobrém.

Otázkou však je, zda Chelsea bude chtít slevit z požadavků, neboť je nepravděpodobné, že by Lukaku dostal na Stamford Bridge prostor. Nejpravděpodobnější variantou zůstává to, že ze svého platu bude muset slevit samotný Lukaku.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.