Nejasné budoucnosti? V této kategorii bychom neměly registrovat jména jako Benzema, Milik či Davies

Nejasné budoucnosti? V této kategorii bychom neměly registrovat jména jako Benzema, Milik či Davies

Právě probíhající sezóna se pozvolna blíží ke svému konci, proto některé klubu zvyšují svou aktivitu nejen v souvislosti s nadcházejícími zápasy. Ve spolupráci s hráči chtějí vyřešit některé otazníky a smlouvy, aby během letního přestupového okna nedošlo k nějakému překvapení. A jak se zdá, svou budoucnost mají v těchto dnech dořešit známé značky jako Karim Benzema, Arkadius Milik nebo Alphonso Davies.

Devětadvacetiletý polský útočník Arkadius Milik tráví tuto sezónu na hostování v Juventusu. Jeho trvalému přesunu do Turína z Olympique Marseille by podle La Gazzetta dello Sport ale nemělo nic bránit. Hráč již projevil zájem v Itálii zůstat a Stará dáma rozhodně není proti. Klubu z Ligue 1 bude muset zaslat částku 7 milionů eur + 2 miliony v bonusech.

Bayern Mnichov má s kanadským mladíkem Alphonsem Daviesem uzavřenou smlouvu až do roku 2025, přesto podle informací magazínu Kicker lační s talentovaným obráncem uzavřít mnohem delší spolupráci. Proběhnout měly první diskuze a kanadský reprezentant se netváří odmítavě. Minimálně do světového šampionátu, který se v roce 2026 odehraje v jeho rodné zemi, chce zůstat v Allianz Aréně.

Real Madrid je na gólech Karima Bennzemi dlouhodobě závislý a potřebu mít ho v týmu vykazuje i nadále. I proto má na stole ležet smlouva na další rok, která by podle francouzského deníku L’Équipe udržela pětatřicetiletého kanonýrka na San Bernabéu do léta 2024. Benzema souhlasí a oficiální oznámení má přijít co nevidět, což je studenou sprchou pro pokušitele ze Saúdské Arábie, odkud mířila nabídka s ročním příjmem 60 milionů eur za rok.