Přišel čas se vrátit do Itálie? Verratti laboruje s myšlenkou, že dá v létě sbohem PSG

Přišel čas se vrátit do Itálie? Verratti laboruje s myšlenkou, že dá v létě sbohem PSG

Zkušený italský středopolař Marco Verratti by se mohl vrátit již za několik měsíců do rodné země. Třicetiletý záložník laboruje s myšlenkou, že dá v létě sbohem Paris Saint-Germain. Svou váhu by mohlo mít při rozhodování i kritizování za vyřazení z letošního ročníku Ligy mistrů, které mu je z více stran vyčítáno.

PSG nezvládlo další cestu za vytouženým ušatým pohárem a stopku mu vystavil tentokrát Bayern Mnichov. V Parku Princů se očekávají velké změny, které zahrnují především velký průvan v kabině. Jednou z tváří na odchodu může být právě i Verratti, který byl po vyřazení postaven do role obětního beránka.

Třicetiletý záložník v minulosti označovaný jako nový Andrea Pirlo je v posledních dnech skrze server Calciomercato spojován s Juventusem.

Stará dáma se chystá podat nabídku za jeho uvolnění, navíc má vedení klubu vřelé vztahy s jeho agentem Rafaelem Pimentou.

Francouzský gigant sídlící v Paříži se však zatím staví k prodeji negativně. Majitel Nasser Al-Khlaifi se hráče prodat zdráhá, protože jej vnímá jako „symbol klubu“.

Je to i díky tomu, že Verratti na této adrese působí již od roku 2012. Rozhodnutí by mohl ovlivnit příchod nového trenéra, který by jej nepovažoval za potřebného.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.