Nový šéf pro Součka s Coufalem? West Ham cílí na manažera Middlesbroughu

Nový šéf pro Součka s Coufalem? West Ham cílí na manažera Middlesbroughu

Kouzel, která předvádí Michael Carrick na lavičce Middlesbroughu, si povšimlo několik celků. Zejména pak londýnský West Ham, který aktuálně v Premier League bojuje o záchranu.

Kladiváři si dali za cíl pro tuto sezonu poklidný střed tabulky s případným dohledem na evropské příčky. Realita je však taková, že družině, v níž se nachází dva čeští reprezentanti, patří až sedmnáctá příčka v Premier League, která je téměř sestupová.

Jak klub zachránit, to aktuálně vymýšlí David Moyes, jemuž recepty na úspěch pomalu už začínají docházet. Vedení proto přemýšlí nad drastickým krokem, kterým by mohlo zvrátit tuto sezonu.

Deník Times Sport informuje o tom, že West Ham pozorně monitoruje Michaela Carricka, který se ujal role trenéra Middlesbroughu v době, kdy se mu příliš nedařilo. On tým ovšem pozvedl a nyní jej vynesl až na příčky, jež mu zajišťují postup ze Championship do Premier League.

Carrick se tedy jeví jako člověk s dobrým trenérským potenciálem, který dříve nebo později využije nějaké větší mužstvo. West Ham patrně nechce tuto šanci propástnout, a proto může jednat. Koneckonců se ta židle pod Davidem Moyesem viklá už skutečně dlouho, že vše může být již jenom otázkou pouhých dní.