Je to vážnější, než si myslíte, hovoří o Neymarově zranění ve Francii. Hrozí i konec kariéry

Je to vážnější, než si myslíte, hovoří o Neymarově zranění ve Francii. Hrozí i konec kariéry

Neymar a zranění kotníku jsou skoro už nekonečný příběh. To poslední by ale mohlo být dokonce až kariéru ohrožující.

Brazilský křídelník, který zaznamenal 13 branek a 11 asistencí v této sezoně Ligue 1, se na trávníky nevrátil od doby, co si minulý měsíc při výhře 4:3 nad Lille poranil kotník. Následující zprávy ukázaly, že je zranění natolik vážně, že Neymar zmešká zbytek sezony. 

Francouzský novinář Daniel Riolo pro RMC odhalil, že nové odhady jsou ještě daleko horší, než ukázala prvotní vyšetření. Na talentovaného ofenzivního hráče kromě dlouhé pauzy čeká dost možná i zásadní rozhodnutí, zdali má ve své kariéře pokračovat a riskovat tak případné doživotní následky, anebo to zalomit.

„Neymar, podle mého názoru, co se ke mně doneslo, stojí na velmi klíčovém rozcestí. Jeho kariéra patrně skončila, protože zranění, které utrpěl, je mnohem vážnější, než si myslíte,“ upozornil Daniel Riolo.

„Možná se vrátí, což nevylučuji, ale podle mého názoru to je konečná. Ta zranění se nakupila a bohužel o tom nemohu více mluvit, ale bavíme se zde o něčem, co když podceníte, způsobíte si celoživotní následky. Vůbec bych se nedivil, pokud bychom viděli Neymara na trávnících naposledy. A to mu nepřeju nic zlého, ovšem i takto tvrdý umí být náš sport,“ přidával.

Video Riolova rozhovoru vyšlo celé na After Foot RMC, což je pravidelný televizní pořad. Těžko říct, kam až sahají konexe tohoto novináře, ale jistě by do éteru nevypustil podobnou informaci, kdyby ji neměl ověřenou.