Doosan Aréna postupuje podle trendu a před zápasem s Bohemians kultivuje sektor pro hosty

Doosan Aréna postupuje podle trendu a před zápasem s Bohemians kultivuje sektor pro hosty

Po Spartě a Slavii prošel obměnami také hostující sektor v plzeňské Doosan Areně. Novinky, od kterých si Západočeši slibují lepší komfort pro hostující fanoušky, budou k spatření už během dnešního střetu s Bohemians 1905.

České fotbalové stadiony v posledních měsících upírají svou pozornost na hostující sektory. Po kritice sektoru hostujících příznivců na nově otevřeném stadionu v Pardubicích vyletěly první vlaštovky, předznamenávající lepší podmínky k fandění pro hostující příznivce, z Prahy. Obě pražská "S" představila změny týkající se zlepšení výhledu a podmínek k fandění hostujících fanoušků. Nyní je na tahu Viktoria Plzeň, která vylepšení pro svůj hostující sektor představila před pár dny na svých webových stránkách.

V hostujícím sektoru Doosan Arény byly odstraněny sítě stojící mezi fanoušky a hřištěm a kovové hroty na oplocení. Zároveň byl nainstalován nový stupínek pro speakera. "Těmito kroky chceme přispět k další kultivaci fanouškovského prostředí tak, aby se u nás opravdu každý návštěvník stadionu cítil komfortně,“ uvedl ke změnám mluvčí klubu Václav Hanzlík.