Novinky z Camp Nou: Barca plánuje argentinskou kolonii včetně GOAT a komu naopak zvoní hrana?

Novinky z Camp Nou: Barca plánuje argentinskou kolonii včetně GOAT a komu naopak zvoní hrana?

Barcelona po delší době zažívá lepší období. Alespoň tedy na scéně španělské LaLigy, protože s pohárovou Evropou se už rozloučila. Zdaleka ne vše je ovšem ideální. Katalánci řeší problémy mimo hřiště a také bojují s finanční situací. I proto v létě dost možná dojde k velkým posunům v kádru. Co by se mohlo podle goal.com změnit?  

Jediným vyloženě gólovým útočníkem je v kádru Barcelony aktuálně pouze Robert Lewandowski. Ne že by na vše nestačil, ale v případě zranění, nebo disciplinárního trestu z toho může být problém.

I proto se vedení klubu porozhlíží po hroťákovi. Do oka mu padl argentinský reprezentant Paulo Dybala, toho času působící v italském AS Řím. Pod José Mourinhem se někdejší hráč Juventusu vrátil do své nejlepší formy a opět je postrachem obran.

Devětadvacetiletý hráč má ve smlouvě výstupní klauzoli ve výši 10,6 milionu liber, což by pro Barcelonu neměl být žádný problém.

Spolu s ním by se mohl na Camp Nou hlásit i Lionel Messi. Muž, který zná tento stadion jako své boty, je spojován s návratem do klubu svého srdce. Za pár měsíců mu v Paříži vyprší kontrakt a nezdá se, že by mělo dojít k jeho prodloužení. Další kolo jednání o Messiho návratu mělo proběhnout po vypadnutí PSG z Ligy mistrů, kde mu již v osmifinále vystavil stopku Bayern Mnichov.

Naopak zamávat Katalánsku by mohl Ousmane Dembélé, jenž je v hledáčku celé řady anglických celků. Zájem mají v Chelsea, Manchesteru United a Newcastlu. Všechny tyto kluby by mohly využít výstupní klauzole, která činí 50 milionů eur.