Kane nemusí být jedinou volbou. Bayern pokukuje po novém kanonýrovi také na severu Itálie

Kane nemusí být jedinou volbou. Bayern pokukuje po novém kanonýrovi také na severu Itálie

Bavorská mašina v této sezóně nešlape jako v minulých letech a fanoušci Bayernu vnímají, že v týmu stále nebyla zalepena vhodně mezera po ochodu Roberta Lewandowského. Vedení vnímá potřebu přivést dalšího forvarda, který by zapadal do jeho herní strategie.

Mnichovský obr nedávno prodloužil o rok smlouvu s francouzským útočníkem Ericem Choupo-Motingem, ale bundesligovému klubu jen tento krok stačit nebude. S přesunem na tuto adresu je delší dobu spojován také anglický reprezentační kapitán Harry Kane, ale zatím není jisté, jestli jeho mise v Tottenhamu v létě skončí.

Podle italského webu Calciomercato se Bayern po novém střelci rozhlíží také na Apeninském poloostrově. V jeho hledáčku uvízla hned dvě jména, která by mohla ofenzivní řadu výrazně okysličit. V obou případech se však jedná o poměrně nákladné investice.

Na seznamu přání se má vyskytovat pětadvacetiletý argentinský střelec Lautaro Martínez. Inter Milán rozhodně nebude svolný k jeho uvolnění, ale kolem krouží i další dravci z Premier League a La Ligy.

Podobně na tom je i srbská kometa Dušan Vlahovič, u kterého by však cesta k jeho zisku mohla být snadnější, neboť Juventus nezažívá zrovna nejšťastnější období.