Osimhen jako jedna z nejatraktivnějších tváří tohoto léta. Do závodu o jeho zisk se zapojil další gigant

Osimhen jako jedna z nejatraktivnějších tváří tohoto léta. Do závodu o jeho zisk se zapojil další gigant

Neapol směle kráčí za ziskem mistrovského titulu v Serii A, ale udržet současný kádr před nájezdy mocných evropských gigantů bude poměrně náročné. Již během léta se čeká, že o celou řadu akvizic zářících pod Vesuvem bude na přestupovém trhu enormní zájem. V popředí toho všeho pak má být jméno nigerijského útočníka.

Čtyřiadvacetiletý Victor Osimhen si získal pozornost napříč Evropou. Svými góly táhne Neapol za překvapivým úspěchem, ale udržet jej bude pro vedení italského klubu velmi složité, ačkoliv se otevřeně skloňuje částka ve výši až 150 milionů eur.

Podle britského listu Daily Mail je o Osimhena zájem především na Ostrovech, což není také žádným velkým tajemstvím. Chelsea či Manchester United se již na jeho dostupnost vyptávaly a očekává se, že položí ještě před koncem této sezóny první oficiální nabídky.

Severver Foot Mercato však přichází s informací, že po jeho službách lační také v Paříži. PSG má být dalším klubem, který má s Neapolí jednat o možném přestupu.

Vedení lídra Ligue 1 vidí v Osimhenovi možnou náhradu za Kyliana Mbappého, kterého opět svrbí kufry a mohl by v létě z Parku Princů pláchnout.