Šance na návrat Messiho na Camp Nou nejsou malé. Jak by v takovém případě reagovalo PSG?

Šance na návrat Messiho na Camp Nou nejsou malé. Jak by v takovém případě reagovalo PSG?

Najít společnou řeč se Messimu a Paris Siant-Germain stále nedaří, což vyvolává řadu dalších otázek. Jednou z nejčastějších je možnost, zda by se argentinský reprezentační kapitán nemohl vrátit na Camp Nou, kde strávil podstatnou část své kariéry. Jak by v takovém případě reagovalo PSG?

Šance, že se Messi vrátí do Barcelony, existuje, jak sám potvrdil jeho dlouholetý kamarád a bývalý spoluhráč z reprezentace Sergio Agüero. Někdejší dlouholetá opora Manchesteru City ukončila nešťastně svou kariéru na Camp Nou. Do Katalánska přišla z Etihad Stadium s vidinou, že si s Messim zahraje také na klubové úrovni. Jeho krajan však nakonec zamířil do PSG a on sám po pár měsících ukončil kariéru z důvodu srdeční arytmie.

„Myslím, že se jeho návrat může přiblížit, pokud první krok učiní prezident klubu Joan Laporta. On musí vyvinout úsilí, aby Lea přivedl zpět. A mám pocit, že by to vyjít mohlo. Leo by měl v Barce skončit. Barcelona je jeho domov, musí zde ukončit kariéru,“ nechal se slyšet Agüero v rozhovoru pro španělský list Marca.

PSG nechce jen nečině přihlížet a očekává se, že svou nabídku na nový kontakt pro Messiho vylepší. Pokud však neuspěje, rozhlíží se již na přestupovém trhu po vhodných alternativách. Jednou z nich je portugalský útočník Rafael Leao působící v AC Milán. Ve hře je také angažování Victora Osimhena z Neapole, což však bude velice nákladný čin.