Rudí ďáblové se porozhlíží po novém střelci. Jeden z horkých kandidátů operuje v Bergamu

Rudí ďáblové se porozhlíží po novém střelci. Jeden z horkých kandidátů operuje v Bergamu

Manchester United se porozhlíží po novém střelci. Na Old Trafford se připravují na redukci kádru a v létě mají klub opustit Wout Weghorst a Anthony Martial. I z tohoto důvodu chce nizozemský stratég Erik ten Hag přivést dvě nové ofenzivní akvizice. Jeden z horkých kandidátů aktuálně operuje v Bergamu.

Podle informací Ekstra Bladet cílí Rudí ďáblové na dvacetiletý dánský talent Rasmuse Hojlunda působící v italské Atalantě. Klub z Bergama si o nabídky na jeho hvězdičku rozhodně stěžovat nemůže, neboť na jeho dostupnost se dotazoval už i londýnský Arsenal.

Cenovka Hojlund se má pohybovat okolo 45 milionů eur, ale předpokládá se, že případný zájemce bude muset ještě něco přihodit navíc. Do karet Manchesteru United hraje i fakt, že hráč se nikterak netají náklonností ke klubu sídlícím na Old Trafford.

„Když už se na to ptáte, nebudu skrývat skutečnost, že jsem velkým fanouškem Manchesteru United. Hrát tam by pro mě tedy byla jedna z největších věcí, kterou si stále nedokážu úplně představit. Neznamená to ale, že bych odmítl jiné velké kluby, pokud by od nich přišly zajímavé nabídky,“ nechal se slyšet Hojlund na reprezentačním srazu na otázku novinářů o své budoucnosti.