Brazilský útočný trojlístek v Realu, návrat ztraceného syna i setrvání ikony?

Brazilský útočný trojlístek v Realu, návrat ztraceného syna i setrvání ikony?

Brazilské útočné trio v Realu Madrid? Může být. Bílý balet totiž podle goal.com zvažuje možnost, že by přivedl ke stávajícím kanárkům Viníciusovi Júniorovi a Rodrygovi dalšího reprezentanta z této jihoamerické země. Jaké další změny by se mohly na San Bernabéu v létě uskutečnit?  

Ve hře je možný příchod Gabriela Jesuse z Arsenalu, jemuž vyšel na výbornou vstup do letošní sezony, ale následné zranění začátkem prosince mu udělalo pořádnou čáru přes rozpočet. Pětadvacetiletý forvard se ovšem pomalu začíná dostávat do hry, když v předchozích třech kláních Arsenalu pokaždé naskočil.

Florentino Perez má o někdejšího forvarda Manchesteru City zájem delší dobu a zdá se, že nyní nastal ten správný čas k tomu, aby ho zkusil přivést do Madridu.

Na hrotu útoku by mohl pomyslně nahradit Karima Benzemu, který už má přeci jen svá léta a jeho angažmá v Realu se chýlí ke konci. Francouzský útočník strávil na San Bernabéu dlouhých 14 let. V létě mu končí stávající smlouva, a protože k jejímu prodloužení zatím nedošlo, je jeho možný odchod jednou z variant.

Směrem do španělské metropole by mohl zamířit i obránce Raphael Varane, jenž právě z kabiny Bílého baletu odešel do Manchesteru United. Francouzský stoper naznačil, že kariéru zakončí v jednom ze tří klubů, jejichž dres oblékal. Tedy v Manchesteru, Lens nebo právě v Realu, kde zažil nejlepší období.

„Jak stárnu, tak o tom čím dál tím víc přemýšlím. Zatím ale můj konec není na pořadu dne. Není kam spěchat,“ prozradil Varane.

Teoreticky by se v Madridu mohl potkat i s Lukou Modričem, který vyjádřil přání zůstat věrný sněhobílému dresu. „Chci zůstat v Realu,“ deklaroval jasně chorvatský záložník. I jemu totiž za pár měsíců vyprší kontrakt a nový je zatím v nedohlednu