Setrvá nejlepší střelec historie Francie? AC Milán ho chce udržet za každou cenu

Setrvá nejlepší střelec historie Francie? AC Milán ho chce udržet za každou cenu

Dlouho mu fanoušci po celém světě nepřikládali takový obdiv jako ostatním. Olivier Giroud však zraje jako víno. Nestárnoucí Francouz se dokonce nedávno stal nejlepším střelcem historie národního týmu Francie. A klape mu to také v Miláně.

Agenti Oliviera Girouda Vincenzo Morabito a Michael Manuello se dle italských médií dnes setkali se zástupci AC, aby projednali novou smlouvu. A údajně to vypadá velmi dobře. 

Šestatřicetiletému francouzskému veteránovi zbývají do konce stávající smlouvy s Rossoneri pouhé tři měsíce, klub ale zatím opustit nechce a v hlavním městě Lombardie se mu moc líbí.

V lednu Giroud dokonce odmítl lukrativní nabídku Evertonu ve výši 10 milionů eur ročně. O tom, že je oddaný týmu Stefana Pioliho, tedy nemůže být pochyb.

Calciomercato.com popisuje, že schůzka mezi Giroudovými agenty a vedením AC dopadla dobře a že rozdíl mezi nabídkou klubu a požadavky hráče se výrazně zmenšil.

Vítěz mistrovství světa z roku 2018 má chtít dvouletou smlouvu v hodnotě 4 milionů eur za sezonu, což je mírné navýšení oproti jeho současnému platu 3,5 milionu eur.

AC hodlá těmto požadavkům vyhovět v podobě různých bonusů a v nejbližších dnech se očekává další schůzka, na které by mělo dojít k finální dohodě.