Bayern se musí mít na pozoru. O služby Daviese se přihlásil vážný zájemce

Bayern se musí mít na pozoru. O služby Daviese se přihlásil vážný zájemce

Bavorský gigant ve svých řadách ukrývá celou řadu talentovaných tváří, o které je v Evropě zájem. Nebývalý rozruch však letos způsobuje ve španělské metropoli, neboť hned několik opor Bayernu je spojováno s Realem Madrid. Dočkáme se příchodem Thomase Tuchela velké obměny kabiny v Allianz Aréně a využijí toho právě na San Bernabéu?

Podle informací španělského portálu Defensa Central by se měl mít Bayern na pozoru. O služby dvaadvacetiletého kanadského obránce Alphonsa Daviese se zajímá Real Madrid, který taktéž monitoruje dostupnost Leroye Saného, Benjamina Pavarda, Jamala Musialu, Serge Gnabryho či Kingsleye Comana.

Los Blancos se chystají aktuálně druhému týmu tabulky tohoto ročníku Bundesligy nabídnout za schopného obránce 70 milionů eur. Velkou roli by mohlo sehrát také to, že Davies má se současným chlebodárcem platný kontrakt jen do léta příštího roku a na prodloužení spolupráce se zatím nedomluvil.

Kanadský reprezentant zažívá další vydařenou sezónu a v Realu Madrid by jeho případnou přítomnost využili jako efektivní náhradu za Ferlanda Mendyho. Ten má naopak sestupnou výkonnost a stále častěji se ve Španělsku hovoří o jeho letním exodu.

Bundesliga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.