Šokující prohra PSG? Průměrná sezona, většina hráčů se ani nesnaží, lamentuje trenér

Sezona Paris Saint-Germain je jako z hororu. Další brzké vypadnutí z Ligy mistrů, nejasnosti kolem budoucnosti Lionela Messiho a tápání v lize. Naposledy z toho byla domácí prohra s Lorientem 1:3.

Úřadující šampioni Ligue 1 brzy zaostávali po gólu záložníka Lorientu Enza Le Feeho v prvním poločase. Kylian Mbappe dokázal později v prvním poločase vyrovnat na 1:1, ale tento gól francouzského útočníka byl nakonec jediným, který PSG v tomto zápase vstřelilo.
PSG nyní v tomto kalendářním roce prohrálo devět zápasů ve všech soutěžích.

"V druhé polovině sezony je příliš mnoho hráčů, kteří hrají pod svou úrovní," řekl Galtier na pozápasové tiskové konferenci.

Galtier také jasně řekl, že PSG musí letošní sezónu zakončit v dobrém světle, zejména proto, že Olympique Marseille a RC Lens mají v poslední době v Ligue 1 skvělou formu.

"Musíme jen přimět hráče, aby reagovali," řekl Galtier. "Nemůžeme být tak bohoroví. Celkově je to velké zklamání. Musíme rychle reagovat. Nevíme, kolik bodů budeme mít na konci. Marseille a Lens jedou ve druhé polovině sezony na plné obrátky. Ta naše je velmi průměrná."

PSG má v současné době na čele tabulky Ligue 1 pětibodový náskok před druhou Marseille.