Pochettino do Chelsea? Podle médií je skoro hotovo, už si má vybírat budoucí posily

Pochettino do Chelsea? Podle médií je skoro hotovo, už si má vybírat budoucí posily

Londýnskou Chelsea by měl v nové sezoně vést argentinský kouč Mauricio Pochettino. Podle britského deníku Telegraph už vedení klubu předložilo bývalému kouči Tottenhamu nebo PSG nabídku a jak klub, tak trenér věří, že se dohodnou.

Chelsea zažívá navzdory hvězdnému posilování na své poměry katastrofickou sezonu a v tabulce se potácí až ve druhé polovině. Teď má za sebou navíc napříč soutěžemi šest porážek v řadě a na výhru čeká už od 11. března. Zlepšení nepřišlo ani pod staronovým dočasným koučem Frankem Lampardem.

Vrátit ambiciózní klub na vítěznou vlnu má nový kormidelník na lavičce, kterým má být Argentinec Mauricio Pochettion. Ten naposledy vedl PSG.

Podle britských médií už vedl Pochettino několik jednání s vedením Chelsea a zdá se, že jejich dohodě už nestojí nic v cestě. Podle Telegraphu má navíc budoucí kouč už mít seznam posil, se kterými chce slavný klub vrátit na vrchol.

Brankářský post by rád obsadil André Onanou z Interu a ze stejného týmu by chtěl také posilu do útoku. Další šanci na Stamford Bridge by chtěl totiž Pochettino nabídnou Romelu Lukakuovi, který je teď v Interu na hostování právě z Chelsea, odkud neodcházel úplně v dobrém.

Jestli se napotřetí podaří spojení Lukaku – Chelsea, je otázkou. Nejdřív je ale potřeba dotáhnout podpis Pochettina, o kterého prý také pořád stojí Real Madrid.