Další loučení pod Eiffelovkou? Verratti má pochybnosti o své budoucnosti v PSG a zvažuje odchod

Další loučení pod Eiffelovkou? Verratti má pochybnosti o své budoucnosti v PSG a zvažuje odchod

Třicetiletý italský středopolař Marco Verratti údajně projevuje touhu v létě změnit klubové barvy. Na vině jsou pochybnosti o své budoucnosti v PSG, které čeká po sezóně výrazná obměna kádru. Z tohoto důvodu by odchovanec Pescary mohl přijít o pravidelné herní vytížení, což přiživuje jeho choutky odejít z Parku Princů.

Zkušený záložník přišel do Les Parisiens v červenci 2012 právě z Pescary za 12 milionů eur a od té doby odehrál za PSG již více jak 411 soutěžních zápasů. V této sezoně se mu ale příliš nedařilo i vinou zranění a množí se zvěsti, že by se mohl vrátit do rodné země.

Verratti naskočil v této sezóně do 33 zápasů, ale připsal si pouze jednu asistenci. Podle francouzského listu L'Equipe je i samotný hráč frustrovaný svými výkony a tuší, že potřebuje nový impulz ve své kariéře.

Horší výkony mu dávají pravidelně znát také fanoušci PSG, ale i vedení klubu. I když je na této adrese považován za jednu z legend, která se podílela na zisku osmi mistrovských titulů v Ligue 1, vnímá, že jeho konec pod Eiffelovkou se blíží.

Kromě možného návratu se rýsuje i nabídka ze Saúdské Arábie, která umí být velmi štědrá, co se týče platu. V průběhu roku se Verratti již ale několikrát nechal slyšet, že se mu stýská po rodné zemi a Serii A. Problém by mohl být ale v jeho cenovce, neboť s PSG má podepsaný kontrakt až do léta roku 2026.