Obsáhlé rozhovory s Trpišovským a Löwem, ale i bitva o Lužánky v novém Hattricku

Obsáhlé rozhovory s Trpišovským a Löwem, ale i bitva o Lužánky v novém Hattricku

Nejnovější číslo magazínu Hattrick opět nezklame fotbalové fanoušky. Nabízí jako vždy velmi pestrou směsici čtení a názorů na nejpopulárnější sport planety. Pokud něco v květnovém čísle kapánek převažuje, pak jsou to fotbaloví trenéři. Nahlédnout můžeme pod pokličku hned tří velkých trenérských osobností doby současné i nedávno minulé.

Nejobsáhleji se Hattrick věnuje kouči Slavie Jindřichu Trpišovskému. Řeč v tomhle interview, jehož psaná forma vychází z podcastu Přes příkop, není jen o brankách, faulech a trénincích, ale i psychologii, taktice a také dnes všeobjímajících datech. I proto zní titulek velkého rozhovoru takto: Nejdůležitější je hlava hráče!

Prestižní německý magazín Kicker nedávno publikoval rozhovor s bývalým koučem německé reprezentace Joachimem Löwem. Ten zatím momentálně nikoho netrénuje. Co tedy dělá? A má ambice se vrátit na horké trenérské křeslo? Hattrick vám odpovědi na tyto otázky nabízí.

A do třetice kouč: je to nejmladší trenér, který kdy vedl bundesligový tým či tým v Lize mistrů. Jmenuje se Julian Nagelsmann, nedávno byl vyhozen z Bayernu a právě okolnosti jeho konce v bavorské metropoli jsou tématem dalšího článku v magazínu.

Vzpomenete si také na dalšího „bažanta“, který v patnácti přišel do Realu Madrid? Jmenuje se Martin Ødegaard, v bílém baletu se neprosadil, ale dozrál jak lidsky, tak fotbalově a nyní táhne jeden londýnský klub k medailím v Premier League.

Hattrick – to je jako vždy pestrá nálož fotbalového čtení. Co dál nabízí květnové vydání tohoto magazínu, který je nyní v prodeji?

Zajímavý je pohled na téma sázky a fotbal. Ze strany Premier League jej ve svém Anglickém trávníku přibližuje Jiří Hošek, druhý úhel pohledu nabízí právníci v pravidelné právní poradně.

Nejen brněnské fotbalové fanoušky zaujme článek s vypovídajícím titulkem „Bitva o Lužánky“. Jaká je situace se stále chátrajícím ikonickým stadionem? Vyroste na něm nová sportovní chlouba Brna, nebo jej město Brno prodá na komerční účely? Detailní rozbor v Hattricku mnohé naznačí.

Třetím dílem uzavírá Hattrick svoji trilogii o samostatnosti české ligy. Dozvíte se v ní nejen o čerstvé „Akci Šváb“ neboli kauze Berbr, ale představíme vám i hvězdy desetiletky a nahlédneme do historie českých klubů v Lize mistrů a dalších evropských pohárech.

KVĚTNOVÉ ČÍSLO MAGAZÍNU HATTRICK NAJDETE NA OBVYKLÝCH PRODEJNÍCH MÍSTECH.