Jeho góly na slovenské mapě už nejde přehlížet. Svěřenec Ščasného je na radaru slavných "S" i Viktorie

Jeho góly na slovenské mapě už nejde přehlížet. Svěřenec Ščasného je na radaru slavných "S" i Viktorie

Jednou z největších ofenzivních osobností doznívající sezony slovenské nejvyšší soutěže je ofenzivní hráč Robert Polievka, který vystřílel Dukle Banská Bystrica pobyt ve skupině o titul.

Produktivní svěřenec českého kouče Michala Ščasného rozvlnil v tomto ročníku síť hned patnáctkrát, díky čemuž ovládl střeleckou tabulku základní části tamní soutěže.

Bývalý hráč Dunajské Stredy, Podbrezové či Žiliny, který už dávno překročil hranici 100 soutěžních branek, dosud strávil celou svou kariéru na slovenské mapě, nicméně brzy by se to mohlo změnit.

Jak informoval moderátor TV Markýza Andrej Zvolenský, během léta by měl současný kolega exolomouckého Davida Depetrise zamířit "do jednoho z TOP 3 klubů v Česku".

Zakotví šestadvacetiletý fotbalista s tržní cenou mezi 10 až 15 miliony korun v západočeské Doosan aréně, ve vršovické Fortuna aréně, nebo v letenské epet ARENĚ?

Ohledně reprezentanta Slovenska, který je pod křídly stejné agentury jako Marek Hanousek z Widzewu Lodž a smlouvu na současné adrese už má jen na rok, budeme moudřejší v příštích týdnech.

Slavia koncertuje, Sparta podává trestní oznámení kvůli kokainové fámě