Člověk si připadá jako trouba, nic nechytne a dostane čtyři kusy, přiznal Berkovec. Jaké zápasy považuje za rozhodující?

Člověk si připadá jako trouba, nic nechytne a dostane čtyři kusy, přiznal Berkovec. Jaké zápasy považuje za rozhodující?

Brno jednoznačně nezvládlo poslední výjezd do Ostravy (0:4) a v tabulce mu v současnosti patří až čtrnáctá pozice, ze které se půjde na konci nadstavby do baráže o udržení.

Baník udělil Zbrojovce lekci z produktivity - na Martina Berkovce totiž vyslali jeho hráči pět střel a hned čtyři z nich skončili v síti...

"Říkali jsme si, že je nesmíme pouštět do náběhů, tak jsme je pustili do náběhů. Že je nesmíme nechat centrovat, tak jsme je nechali centrovat. A že je nesmíme nechat ve vápně, tak jsou sami ve vápně. Když si to takhle sečtete, je to docela logické," smutnil webem fczbrno.cz citovaný strážce svatyně, jenž patří v kabině k nejzkušenějším borcům, jenž dle svých slov navíc dostává skoro pořád góly týdne nebo roku.

Zbrojovka tápe i kvůli tomu, že se jí nedaří v ofenzivě. Naprázdno vyšla již ve druhém utkání za sebou. "Už nějaký zápas to tak je, že druhý gólman nemá nic. Teď jsem teda ani já neměl nic. Je to škoda, jedeme tam uhrát nějaký výsledek a dopadne to takhle blamáží. Člověk si připadá jako trouba, nic nechytne a dostane čtyři kusy," přidal exslávista.

A co dál? Za pár týdnů dorazí do druhého největšího města Česka předposlední Pardubice a to už skutečně půjde o hodně, což moc dobře ví také dlouhodobá jednička mužstva, jemuž už pár týdnů velí Martin Hašek.

"Víkend nám ukázal, že rozhodující zápasy budou s Pardubicemi, Teplicemi a Zlínem. Ty prostě musíme zvládnout. Naposledy jsme prohráli, je to za námi, teď se tam budeme pěkně plácat. Je to ale jen na nás, jak to zvládneme," uzavřel čtyřiatřicetiletý rodák z Mariánských Lázní.