To je ale ostuda! Haalandova otce vyvedli z VIP sekce

Jeho syn Erling na hřišti zklamal, zato on na tribuně řádil. A to tak moc, že otce norského střelce Alfieho musela ochranka vyvést z jeho lóže.

Otec kanonýra Manchesteru City Erlinga Haalanda a sám někdejší hráč "Citizens" Alfie Haaland se během úterního semifinále Ligy mistrů proti Realu Madrid dostal do konfliktu s domácími fanoušky. Bývalý norský reprezentant nakonec musel v doprovodu pořadatelské služby opustit VIP lóži.

Alfie Haaland přiznal celý incident na twitteru a sám sdílel krátké video, na kterém se vzájemně provokuje s madridskými fanoušky. "Nelíbilo se jim, jak jsme oslavovali gól Kevina De Bruyneho. A také nebyli rádi, že jsme vyrovnali na 1:1, takže jsme museli náš sektor opustit," napsal padesátiletý Haaland, jenž hrál za Manchester City mezi lety 2000 až 2003.

Podle agentury AP ukazoval Haaland se svými společníky směrem k fanouškům Realu obscénní gesta. Diváci reagovali posměšným skandováním, celá situace a odchod z VIP lóže se ale odehrály v poklidu.

Kromě De Bruyneho trefy z 67. minuty a úvodního gólu Viníciuse Júniora z 36. minuty další branka nepadla a úvodní duel dvojzápasu skončil 1:1.