Setrvání Félixe na Stamford Bridge? Možnost tu je, když Atlétiko přijme dvě tváře opačným směrem

Setrvání Félixe na Stamford Bridge? Možnost tu je, když Atlétiko přijme dvě tváře opačným směrem

Díru do světa zatím v Londýně neudělal, přesto v něm vedení Blues větří obrovský potenciál. Ještě aby ne, když třiadvacetiletý portugalský mladík João Félix je stále považován za jeden z největších talentů své generace. Odchovanec Benfiky je aktuálně na Stamford Bridge na hostování, ale Chelsea by jej ráda získala na trvalý přestup.

Podle informací Standard Sport stojí Chelsea o to, aby Félix zůstal v jejích řadách. Atlétiko Madrid se jeho prodeji kategoricky nebrání, ale požaduje vyplatit 100 milionů liber. Reaguje tak na svou nákladnou investici z roku 2019, kdy za hráče uhradilo 113 milionů liber.

Félix přišel do Londýna v lednu a v sedmnácti zápasech napříč všemi soutěžemi vykázal tři góly. I tak je považován za obrovský talent, který by mohl pod stabilním trenérem rozkvést. Přesně tak to vnímá Chelsea, která se nyní snaží Atlético obměkčit a místo požadované sumy poslat opačným směrem nepotřebné kusy.

Los Colchoneros by mohli na tuto variantu slyšet, neboť předmětem dohody mají být Pierre-Emerick Aubameyang a Marc Cucurella. Oba zmínění mají již s La Ligou zkušenosti a klub sídlící v Madridu by si uměl představit mít hráče ve svém područí. Původní suma 100 milionů liber by tak mohla být ponížena o více jak polovinu.