Balotelli do Bukureště? Dejte mi milion a jdu, vzkázal

Balotelli do Bukureště? Dejte mi milion a jdu, vzkázal

Z velkého talentu na velkého cestovatele. Kariéra Maria Balotelliho, italského útočníka, připomíná horskou dráhu. Balotelli se totiž po necelém roce ve švýcarském Sionu chystá na další stěhování. Tentokrát do Rumunska!

Balotelli přišel do týmu trenéra Davida Bettoniho v srpnu, a to po solidním angažmá v tureckém Adana Demirspor, kde se dokonce umístil na druhém místě v tabulce střelců. Nicméně po zuřivé hádce s manažerem Vincenzem Montellou odešel.

Navzdory slibnému začátku v Sionu však Balotelliho sezónu brzdí zranění, a přestože byl v klubu pověřen dokonce postem kapitána, od listopadu vstřelil pouze jeden ligový gól.

Přestože mu do konce stávající smlouvy na Stade Tourbillon zbývá ještě dvanáct měsíců, zprávy naznačují, že by se tento útočník mohl vydat do již šesté země ve své bohaté kariéře.

Podle zpráv rumunského listu GSP má totiž Rapid Bukurešť zájem přivést 32letého hráče právě do rumunské metropole. 

Balotelli údajně vzkázal klubu, že aby na přestup kývnul, musela by dohoda zahrnovat podpisový bonus ve výši téměř devíti set tisíc liber. 

Rapid Bukurešť v současné době vede bývalý útočník Chelsea Adrian Mutu a v rumunské nejvyšší soutěži se momentálně nachází na šestém místě, devět bodů za vedoucím Farulem.