Nová éra Galácticos? Supertalent je z projektu nadšený. Na řadě je Mbappé! Kdo naopak může odejít?

Nová éra Galácticos? Supertalent je z projektu nadšený. Na řadě je Mbappé! Kdo naopak může odejít?

Pokud to klapne, bude v létě na San Bernabéu panovat hodně dobrá nálada. Real Madrid je totiž podle goal.com již domluvený na podmínkách přestupu Juda Bellinghama, a navíc chce zrealizovat i příchod Kyliana Mbappého, o kterého dlouhodobě stojí. Rozloučit se naopak má s jiným talentovaným hráčem, kterým ovšem příliš nepřesvědčil.  

Paris Saint-Germain čeká bouřlivé léto. Týmu se ujme nový trenér, pravděpodobně odejde duo Lionel Messi - Neymar a situace ohledně smlouvy s Kylianem Mbappém je nejistá. Tohoto chaosu se chystá využít Real Madrid, který do Paříže hodlá poslat novou nabídku na francouzského reprezentačního útočníka.

O čtyřiadvacetiletého borce usiloval již loni a nabízel 170 milionů liber, ale Mbappé se rozhodl podepsat novou smlouvu v Paříži, která mu vyprší příští rok v létě.

V Madridu by se mohl potkat s Judem Bellinghamem, který již údajně souhlasil s podmínkami kontraktu a má být nadšený z projektu, který se pro něj ve španělské metropoli chystá. Nyní tak zbývá dořešit dohodu s Dortmundem. Zde by ovšem neměl být vážnější zádrhel.

Je jisté, že oba transfery by byly obří, což zapadá do nové éry Galácticos, kterou v Madridu plánují.

U ní ale dost možná nebude Aurelien Tchouameni, kterého se prezident klubu Florentino Perez plánuje zbavit, nikoli však za méně než 80 milionů eur.