Zůstane Cancelo v Bayernu? Opce na přestup je příliš vysoká, ve hře je i další hostování

Zůstane Cancelo v Bayernu? Opce na přestup je příliš vysoká, ve hře je i další hostování

Bude Joao Cancelo těšit fanoušky Bayernu Mnichov i v další sezoně? Osmadvacetiletý Portugalec přišel v zimě na hostování z Manchesteru City a na pravé straně obrany bavorského velkoklubu zaujal a mohl by v Mnichově zůstat nastálo. Má to ale jeden háček – opce na přestup je stanovená na 70 milionů eur, což se vedení Bayernu zdá příliš.

„Uvidíme na konci sezony, teď je příliš brzy. Žádná jednání zatím neprobíhají,“ řekl sám Cancelo pro německý magazín Kicker.

Je otázkou, jestli vůbec na nějaká jednání dojde. Sportovní ředitel Bayernu Hasan Salihamidžič už se dříve nechal slyšet, že si neumí představit, že by zaplatil za Cancela celou opci ve výši 70 milionů eur.

Nabízí se tak návrat do Manchesteru. Když ale nastoupil Cancelo na Etihad Stadium v dresu Bayernu v Lize mistrů, fanoušci na něj bučeli.

Do hry tak mohou vstoupit i další zájemci. Jednou z variant by měla být Barcelona, s jejímž vedením už se Portugalcův agent sešel a měl jednat o dalším ročním hostování s opcí.

Cancelo by se tak mohl po pěti letech vrátit do Španělska, kde naposledy hájil barvy Valencie. Poté hrál rok za Inter, sezonu v Juventusu a v roce 2019 se stěhoval do Manchesteru, odkud tuto zimu zamířil do Mnichova.