Rozpadne se PSG hvězdná trojka? Neymar potvrdil touhu si zahrát v Anglii, na seznamu má hned čtyři týmy

Rozpadne se PSG hvězdná trojka? Neymar potvrdil touhu si zahrát v Anglii, na seznamu má hned čtyři týmy

Po Messim by PSG mohl opustit i Neymar. Brazilský útočník vždy tvrdil, že je ve francouzské metropoli spokojený, nicméně po protestech fanoušků kvůli špatným týmovým výkonům a také kvůli pravděpodobnému Messiho odchodu, změnil názor.

Podle největšího pařížského deníku Le Parisien Neymar přehodnotil svoji budoucnost v klubu a zvažuje rychlý odchod. Údajně o něj mají mít zájem tři celky z Premier League, konkrétně jde o Manchester United, Chelsea a Newcastle.

Jednatřicetiletý útočník již dříve uvedl, že by ho lákalo hrát v anglické nejvyšší soutěži, jelikož se mu líbí herní styl na britských ostrovech. Dokonce jmenoval čtyři týmy, které obdivuje. Jimi jsou Manchester United, Chelsea, Arsenal a Liverpool.

Pokud se Messi vrátí na Camp Nou, tak je nepravděpodobné, že by ho následoval také Neymar, jelikož by katalánský klub musel najít prostředky, jak podepsat oba hvězdné hráče a neporušil tak finanční fair play pravidla.

Neymar v letošní sezoně odehrál za PSG 29 zápasů, v nichž vstřelil 18 gólů a přidal 17 asistencí. Od února nenastoupil kvůli zranění kotníku. Kontrakt s pařížským klubem mu vyprší za dva roky.

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.