PSG si vyhlédlo náhradu za Messiho. Chce oporu Citizens!

PSG si vyhlédlo náhradu za Messiho. Chce oporu Citizens!

V Paris Saint-Germain se očekává hodně bouřlivé léto. Klidně se může stát, že bohatý francouzský celek přijde o kompletní útok. Na odchodu jsou Lionel Messi s Neymarem a o Kyliana Mbappého opět stojí Real Madrid. Vedení týmu tak musí hledat náhradu. Za pětatřicetiletého Argentince si ji už vyhlédlo. Kdo by měl podle goal.com v brzké době do Parku princů zamířit?  

Lionelu Messimu za pár měsíců v PSG vyprší smlouva a její prodloužení se za aktuální konstelace jeví jako krajně nepravděpodobné. To znamená, že bude potřeba získat posily do ofenzivy. Za světového šampiona z Kataru si šejkové již náhradu vyhlédli.

Nejvýše na seznamu vytipovaných posil je Portugalec Bernardo Silva z Manchesteru City. Tomu se sice v anglickém klubu náramně daří a letos sahá po treble, ale na druhou stranu se již několikrát nechal slyšet, že by rád zkusil něco jiného a nasbíral nové zkušenosti.

Ostatně není to poprvé, co se o spojení Silvy s PSG hovoří. Ofenzivní záložník byl s nejlepším celkem Ligue 1 posledních let v loňském roce domluvený, ale z přestupu kvůli problémům s dodržením finančních pravidel Fair play v podání francouzské strany nakonec sešlo.

V letošní sezoně anglické Premier League odehrál Silva 33 zápasů a je jedním z klíčových mužů týmu kouče Pepa Guardioly. Kromě Silvy vedení PSG stojí o celou řadu dalších zvučných jmen včetně Randala Kola Mouaniho nebo Marcuse Thurama.