Přijde Arsenal o svého kapitána? Šokující zpráva zmiňuje vážného zájemce a oťukávání již probíhá

Přijde Arsenal o svého kapitána? Šokující zpráva zmiňuje vážného zájemce a oťukávání již probíhá

Překvapivá informace zasáhla v posledních dnech Ostrovy a fanoušci Arsenalu dokonce nevěřícně kroutí hlavou, že by se mohla tato spekulace naplnit. Podle německého portálu Transfermarkt by mohl londýnský klub přijít o jednu ze svých nejvýraznějších tváří, jenž nosí i kapitánskou pásku na své paži.

Cenovka Martina Odegaarda se má pohybovat okolo 70 milionů liber, což bundesligového zájemce nikterak neodrazuje. Čtyřiadvacetiletý záložník se stal vlajkovou lodí družiny kouče Mikela Artety od svého přesunu z Realu Madrid v roce 2021 za 30 milionů liber.

Levonohý kreativní operátor ve středu pole na sebe strhnul pozornost. V 35 zápasech Premier League zaznamenal 15 gólů a přidal 8 asistencí. Nyní je tu Bayern Mnichov, který by jeho příchodem rád zvýšil konkurenci na post, který aktuálně zastává talentovaný Jamal Musiala.

Tamní trenér Thomas Tuchel se nikterak netají sympatiemi k hernímu stylu Odegaarda a jeho přítomnost v kabině v Allianz Aréně by náležitě ocenil. Oťukávání ji probíhají, ale poslední slovo bude mít hráč, kterému se dle jeho slov asi příliš z Londýna nechce.

„Neexistují žádné limity toho, čeho tu můžeme dosáhnout. Nikdo mi nemůže říct, že na to nemáme. Jsem tak moc hrdý na to, že mohu být kapitánem Asenalu a cítím, že tu budu dlouho,“ nechal se slyšet čtyřiadvacetiletý norský legionář.