Myslíme si, že patříme v tabulce výš, než aktuálně jsme, tvrdí zlý muž Táborska s nejvíce žlutými v celé F:NL

Myslíme si, že patříme v tabulce výš, než aktuálně jsme, tvrdí zlý muž Táborska s nejvíce žlutými v celé F:NL

Sedmadvacetiletý záložník FC Silon Táborsko Jiří Kateřiňák už je hodně natěšený na nedělní domácí utkání F:NL proti FC Sellier & Bellot Vlašim.

„Mohlo by jít oboustranně o technický fotbal. Bude to předposlední domácí zápas v sezoně, která se pomalu chýlí ke konci. Zápas chceme určitě zvládnout, protože si myslíme, že patříme v tabulce výš, než aktuálně jsme. Tím, že vyhrajeme, chceme pozvat diváky na úplně poslední domácí duel proti Příbrami," řekl špílmachr Táborska.
 
Dodal, že nepovedené utkání ve Varnsdorfu (5:3) hráči už hodili za hlavu a soustředí se na tři poslední kola. „Něco jsme si k Varnsdorfu začátkem týdne řekli. Teď budeme dvakrát hrát doma, povinnost nám velí udělat šest bodů. Také do Olomouce pojedeme ve středu s cílem vyhrát. Získat devět bodů do tabulky není nereálné," míní Jiří Kateřiňák, který si přeje, aby na Vlašim dorazilo do ochozů co nejvíce diváků.
 
„Nám hráčům se pak lépe hraje. Už atmosféra doma proti Dukle byla výborná, nedalo se to srovnat s přechozími zápasy. Doufám, že nás lidé znovu přijdou povzbudit a že nad Vlašimí vyhrajeme," vyjádřil se tvořivý záložník.
 
Ten mimochodem v doznívající sezoně nasbíral už 11 žlutých karet, což je nejvíce z celé soutěže. „Zlý muž" to přitom ale není, určitě nehraje nijak zákeřně. „Karty dostávám v zápalu boje," usmál se technicky zdatný středopolař.