Hašek před Jabloncem: Nesmíme se nechat zatlačit a být zbytečně pasivní

Hašek před Jabloncem: Nesmíme se nechat zatlačit a být zbytečně pasivní

Skupina o udržení mezi tuzemskou fotbalovou elitou nabídne ve svých zbývajících kolech pořádné drama, protože stále není ještě rozhodnuto. Udržet si svou prvoligovou příslušnost chce také Zbrojovka Brno, která v neděli odpoledne zavítá na půdu severočeského Jablonce.

Jablonec hraje další domácí utkání, před týdnem doma získal bod při poměření sil s ostravským Baníkem. Výhru potřebují také hosté, které na nedělního soupeře ztrácí šest bodů. Brnu se v posledním kole nedařilo, když před vlastní diváckou kulisou nestačilo na Pardubice 0.2.

„Jdeme do zápasu s cílem vyhrát a už si v předstihu zajistit ligu pro příští rok. Zbylé dvě kola bychom pak dohráli v relativním klidu. Mohli bychom vyzkoušet i kluky, kteří tolik příležitostí nedostávali,“ okomentoval nadcházející duel asistent trenéra Jablonce Tomáš Čížek.

„Jablonec hraje doma, je favoritem. Pro nás může hrát roli každý bod, takže jakýkoliv dobrý výsledek nás může přiblížit ke splnění cíle, kterým je záchrana. Soupeř je nepříjemný, hraje na tři stopery, musíme se s tím popasovat. Nesmíme se nechat zatlačit a být zbytečně pasivní,“ nechal se slyšet na tiskové konferenci kouč Brna Martin Hašek.