Livesport spouští první denní podcast o sportu v Česku. První díl je o City

Livesport spouští první denní podcast o sportu v Česku. První díl je o City

Livesport, globální lídr v poskytování real-time sportovních informací, rozšiřuje obsahovou nabídku. Na podzim spuštěné zpravodajství Livesport Zprávy, které aktuálně působí ve 13 světových jazycích, se dočkal doplňku v podobě sportovních podcastů.

V první fázi představuje Livesport podcasty ve dvou zemích - v Brazílii a Česku, kde fanouškům od 22. května nabízí podcast Livesport Daily. Ten bude vycházet každé všední ráno a stane se prvním českým sportovním podcastem s denní periodicitou.

"Livesport si vybudoval napříč portfoliem produktů mezi svými uživateli unikátní postavení produkcí audio přenosů z fotbalových, hokejových a tenisových zápasů. V roce 2022 jsme překročili historickou metu pěti milionů nových posluchačů. Podcasty jsou tak logickým rozšířením naší multimediální produkce," je přesvědčený Alan Záruba, šéf digitálního obsahu Livesportu.

Livesport Daily budou moderovat střídavě Lukáš Pečeně, Jakub Burian a Veronika Kubíčková. Každé všední ráno se spolu s hostem zaměří na jedno aktuální nebo nadčasové sportovní téma a pokusí se posluchačům nabídnout hlubší vhled do dané problematiky.

V úvodním díle, který je posluchačům k dispozici od pondělí 22. května ráno, Jakub Burian s datovým analytikem Jakubem Dobiášem podrobně rozebrali finalistu Ligy mistrů a čerstvého anglického šampiona Manchester City. Analyzovali slabiny týmu, důležitost defenzivních záložníků i postavení trenéra Pepa Guardioly.

První díl, který toho ovšem nabídl mnohem víc, najdete přímo na Livesport Zprávách, popřípadě na oblíbených podcastových platformách – Spotify a Apple.