Rána pro Chelsea, Lukaku další londýnské trápení zažít nechce

Rána pro Chelsea, Lukaku další londýnské trápení zažít nechce

Návrat Romelua Lukaka do Chelsea? O tom se v poslední době spekulovalo, ale vedení Interu tvrdí, že belgický útočník chce zůstat věrný milánským barvám a nehodlá se podle goal.com stěhovat zpět na Stamford Bridge, když jich neúspěšně působil.  

Třicetiletý forvard se na San Siro poměrně nedávno vrátil z Chelsea, kde si to nedávno znovu vyzkoušel, ale opět to nebyla žádná velká sláva. V dresu Blues zaznamenal pouze 15 branek, což bylo na akvizici za 98 milionů liber, od které se právě branky očekával, proklatě málo.

Velmi rád tak vzal za vděk dalším angažmá v milánském Interu. Ani v kádru Nerazzurri to v letošním ročníku ovšem nebylo to pravé ořechové. Na druhou stranu je třeba zmínit, že se Lukaku potýkal nejen s poklesem formy a kondice, ale také zdravotními problémy. I proto se začalo mluvit o tom, že se po konci hostování vrátí za kanál La Manche.

Jenže možná tomu tak nebude. Generální ředitel Interu Beppa Marotta v odpověděl na otázku týkající se Lukakovi budoucnosti následovně. „Romelu miluje dres, který obléká. V Interu se cítí velmi dobře. To jsou zásadní aspekty. Chce u nás zůstat, ale hostování je pouze do 30. června. Pak se vrátí a uvidíme, co bude dál. Také bude záležet, co se bude dít v samotné Chelsea.“

Za Inter dal letos Lukaku ve 33 utkáních 13 branek, přičemž šest z nich v minulých osmi duelech.

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.