Rudí ďáblové se chtějí plácnout přes kapsu! Které dva útočníky za 210 milionů liber chtějí?

Rudí ďáblové se chtějí plácnout přes kapsu! Které dva útočníky za 210 milionů liber chtějí?

Vedení Manchesteru United hodlá v létě opět posilovat. Pod patronací manažera Erika ten Haga to ovšem konečně vypadá, že investované peníze přináší ovoce. I proto nizozemský kouč dostane za pár měsíců k dispozici další pořádný balík. A podle všeho už ví, koho by rád. O které hráče podle caughtoffside.com jde?  

Manchester United chce posily. A chce je do ofenzivy. V italské Serii A si vyhlédl hned dvojici forvardů, které by na Old Trafford v nadcházejícím přestupním období přivedl. Levná záležitost to ale v žádném případě nebude. Konečná suma se má totiž pohybovat na hranici 210 milionů liber.

Výraznější částku by měl spolknout příchod Victora Osimhena, jenž dotáhl Neapol k mistrovskému titulu, a který by měl vyjít na 130 milionů liber. Zbylých 80 milionů by pak měl spolknout přesun Dušana Vlahoviče z Juventusu.

Osimhen o svých kvalitách naplno přesvědčil v letošní sezoně, kdy byl ústřední postavou Partenopei. Ve 30 ligových startech nasázel 23 branek a přidal pět asistencí. Dařilo se mu i v Lize mistrů, což pět branek v šesti startech potvrzuje.

U Vlahoviče už to taková sláva nebyla, přeci jen na výkony z angažmá ve Fiorentině se mu v dresu Staré dámy navázat nepodařilo.

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.