Jsem přesvědčen, že po letní přestávce bude Staněk opět skvělý, zastává se plzeňské jedničky Bičík

Jsem přesvědčen, že po letní přestávce bude Staněk opět skvělý, zastává se plzeňské jedničky Bičík

Plzeň se v odvetné části FORTUNA:LIGY úplně sesypala a byť po podzimu vedla, pokud by se nadstavba hrála déle, kdo ví, ale možná by přišla i svou nynější bronzovou pozici.

Nad západočeskými ztrátami (čerstvý šampion z epet ARENY nasbíral v roce 2023 o neuvěřitelných 27 bodů více) kroutí hlavou také expert David Bičík...

"Co se stalo s Plzní, je na hloubkovou sondu. Po podzimu vedl obhájce titulu nad Slavií o dva body, na Spartu měl náskok sedmi. Měla v zimě dost zraněných, možná se nepovedla příprava. Nevím. Na jaře přišlo obrovské trápení při střílení gólů, dopředu to bylo hodně špatné, zároveň to začalo skřípat v obraně," všiml si na portálu aktualne.cz dvaačtyřicetiletý odborník.

Definitivně ztratila Viktoria šanci na obhajobu již v dubnu na Letné. "Nemyslím si, že když Plzeňští přišli o možnost obhájit titul, když nešťastně podlehli na Letné penaltou v nastavení, nebyli už hráči motivovaní. Ta přece musí být vždycky. Zvenku to tak ovšem trochu vypadá," nabídl jednu z možných verzí Bičík.

Tým z Doosan arény v posledních měsících příliš nepodržel ani Jindřich Staněk, který se přitom díky misi ve Štruncových sadech vyšvihl i do národního mužstva a mluvilo se o něm jako o kandidátovi na návrat do zahraničí.

"Sedlo to i na brankáře Jindru Staňka, proti Bohemce zavinil první gól a nebyl na jaře jediný. Když se vyhrává, jde všechno snadno, jak se nedaří, sveze se s tím i brankář. Jednotlivec celý tým nespasí, je to kolektivní sport, musí se přidat víc hráčů. Jsem přesvědčen, že po letní přestávce bude Staněk opět skvělý," zavěštil si držitel šesti klubových trofejí, na které dosáhl ve třech různých klubech.

 

Frýdek o mistrovské Spartě: Věřím, že se kádr posílí a doplní a i v Evropě to bude dobré