Kameník prý ve Vyškově změnil úplně všechno. Netrénujeme tolik jako dřív, ale velmi tvrdě, líčí Ramadan

Kameník prý ve Vyškově změnil úplně všechno. Netrénujeme tolik jako dřív, ale velmi tvrdě, líčí Ramadan

Ve Vyškově mou doznívající sezonu považovat za úspěšnou. Ve F:NL, v níž momentálně opanují stříbrnou pozici, totiž skončí nejhůře třetí, ale teoreticky ještě mohou pořád soutěž vyhrát a baráž o FORTUNA:LIGY už mají jistou.

Ambicióznímu kamerunskému majiteli MFK Kingsleymu Pungongovi, jenž na vše "dohlíží" z USA, vyšla výměna trenérů.

Jan Kameník, jenž u kormidla v Drnovicích nahradil Jana Trousila, totiž vyhrál čtyři z pěti duelů a remizoval pouze s Příbramí, se kterou se prohospodařilo dvougólové vedení.

Celek táhnou zejména Afričané v čele s nejlepším střelcem Bienvenue Kanakimanou. S Vysočinou jich figurovalo v základní sestavě hned pět a další dva byli připraveni na lavičce náhradníků.

"Nový trenér zlepšil všechno. Je skvělé, že s námi komunikuje, hlavně anglicky. Netrénujeme tolik jako dřív, ale velmi tvrdě. I video rozbory jsou velmi dobré. Nemůžu na něj říct špatné slovo," citoval portál idnes.cz slova ugandského zadáka Musy Farjaly Ramadana, který se trefil proti Jihlavě.

V posledním druholigovém kole se Vyškov představí na půdě Chrudimi a pak už by se měl poprat o nejvyšší soutěž. "Splnili jsme první cíl, za kterým jsme všichni šli. Uvidíme, co bude dál. Zatím nevíme, s kým budeme hrát a co nás čeká. Určitě to bude jiné než ve druhé lize," přidal jednadvacetiletý obránce, jenž dorazil na Moravu z rezervy Cincinnati.

Pakliže by se Vyškov podařilo postoupit, určitě by se nic nerušilo. Azyl už je předběžné domluven se Znojmem a v případě historického úspěchu by se začal rekonstruovat buď vyškovský, nebo drnovický stadion.

Sparťany bránil kompletních 90 minut, ale po 10 letech ze Slovácka zmizí. Svědíkův kádr opustí Šimko