Vím o zájmu teplického trenéra i jiných týmů, prozrazuje Fila. A co možný návrat do Slavie? Zatím nic

Vím o zájmu teplického trenéra i jiných týmů, prozrazuje Fila. A co možný návrat do Slavie? Zatím nic

I když je forwardovi Danielovi Filovi pouze dvacet, i tak má v nejvyšší tuzemské soutěži odehráno už 70 utkání, v rámci nichž se mu podařilo nasázet 10 tref.

Čtyři z nich zaznamenal bývalý útočník Brna i Mladé Boleslavi od letošního dubna v barvách Teplic, kde je zapůjčen ze Slavie.

Kouč "sklářů" Zdenko Frťala by však byl rád, aby hostování přetrvalo i pro příští soutěžní ročník 2023/2024.

"Dostal jsem se do toho a chtěl bych přidávat další góly. Jsem rád, že hraju a týmu se daří. Upínám se i k červnovému Euru jednadvacítek, může to být další zajímavý vrchol," nastínil možný mezinárodní program perspektivní mladík, jehož slova nabídly stránky idnes.cz.

"Vím o zájmu teplického trenéra i jiných týmů, ale kde budu nakonec hrát, to se uvidí časem. Nějaké naťukávačky už byly, ale nechci předbíhat. Nic rozhodnutého v tuhle chvíli není," upozornil kolega Gninga či Žáka.

To, zda se v létě vrátí do Slavie, upřímně dosud neví a na indicie z Vršovic si ještě bude muset počkat. Druhé místo sešívaného "S" ovšem prožívá a mrzí ho to...

"Sparta pravidelně získávala body a Slavia už to bohužel nedotáhla. Asi každý viděl, že Slavia byla herně lepší, v příští sezoně to snad bude jiné," přál si Fila, jenž si bude moci svůj střelecký účet vylepšit v neděli na jablonecké Střelnici.

Sparťany bránil kompletních 90 minut, ale po 10 letech ze Slovácka zmizí. Svědíkův kádr opustí Šimko