Jedna sezona, dva tituly. Zůstane Cancelo v Bayernu?

Jedna sezona, dva tituly. Zůstane Cancelo v Bayernu?

Joao Cancelo má za sebou pořádně divokou sezonu. Na podzim působil v Manchesteru City, následně kousal zklamání na mistrovství světa a jaro strávil na hostování v Bayernu.

Joao Cancelo má za sebou možná trochu divokou sezonu, ale končí ji jako dvojnásobný šampion. Obránce Manchesteru City, který strávil druhou polovinu sezony na hostování v Bayernu Mnichov, nastoupil v sobotu proti FC Kolín a pomohl týmu Thomase Tuchela vyrvat v poslední den bundesligový titul z rukou Dortmundu.

Cancelo sice za City od ledna nehrál, ale protože před svým odchodem nastoupil v lize sedmnáctkrát, dostane i on medaili pro vítěze Premier League.

Triumfy slouží jako klamně působivá tečka za jinak komplikovanou sezónou Cancela, jehož neshody s Guardiolou vedly k šokujícímu odchodu z Etihad v polovině sezóny, přestože většinu své kariéry v City trávil jako jedno z prvních jmen při výběru sestavy.

Přestože má smlouvu do roku 2027, očekává se, že vzhledem k vyhrocenosti odchodu z klubu v létě Manchester opustí.

Objevily se také informace, že Tuchel, který několik týdnů po Cancelově příchodu do Allianz Areny nahradil Juliana Nagelsmanna v horkém křesle Bayernu, není nakloněn tomu, aby se obráncův přestup stal trvalým. Informuje o tom BILD.