Zaha má poslední šanci na lepší angažmá. Vybrat si ale může bohatství

Zaha má poslední šanci na lepší angažmá. Vybrat si ale může bohatství

Wilfried Zaha by rád ve třiceti letech okusil lepší angažmá než to v Crystal Palace. V posledních měsících o něj projevuje zájem Arsenal, Zaha by ale mohl vyslyšet volání bohatství. 

Wilfried Zaha si vyzkoušel angažmá v Manchesteru United, za Rudé ďábly ale odehrál jen dva ligové duely. Celou svou kariéru strávil v Crystal Palace, již několikrát byl ale lákán do jednoho z anglických velkoklubů.

Nyní bude třicetiletý Zaha bez smlouvy a z Londýna může odejít zdarma. V Selhurst Parku mu ale byla nabídnuta nová smlouva na 200 tisíc liber týdně, Zaha si ale setrváním v klubu jistý není. A podle fanoušků je zřejmé, že svůj poslední duel za Orly již odehrál. V posledním kole totiž bude scházet kvůli zranění stehenního svalu.

Velký zájem má o reprezentanta Pobřeží slonoviny v posledních měsících Arsenal, Zaha by tak Londýn opouštět nemusel. Mikel Arteta se bude v létě snažit posílit svůj tým pro budoucí ročník, který by mohl být pro Gunners průlomový. Letos se totiž londýnskému velkoklubu nic vyhrát nepodařilo, ačkoliv v Premier League k tomu měl tým okolo Bukaya Saky velmi dobře nakročeno.

Do hry ale nyní vstoupil další tým - podle deníku The Sun chce třicetiletého křídelníka získal katarský klub Al Sadd. A Zahovi nabízí pořádnou porci liber, konkrétně 10 milionů za jednu sezónu.

Zaha během své kariéry v Londýně nasázel 81 ligových branek a stal se legendou klubu. Mnozí bývalí hráči a spoluhráči věří v jeho setrvání v Londýně, jedním z nich je také Yohan Cabaye.

"Wilf je zábavný chlapík, je také věrný klubu a má hodnoty. Nevím, co se stane, ale pokud odejde, bude se na něj vzpomínat jen v dobrém. Doufám, že v Crystal Palace zůstane, ale to asi ví jen on," řekl v rozhovoru pro LondonWorld.