Naháněl ho Real nebo United, budoucnost řeší i teď. Po zkušeném Srbovi touží Inter

Naháněl ho Real nebo United, budoucnost řeší i teď. Po zkušeném Srbovi touží Inter

Dlouho po něm toužil Manchester United, jednu dobu ho velmi pozorně monitoroval i Real Madrid. Srbský záložník Sergej Milinkovič-Savič však lákání odolal. Teď se ozývá další světový gigant.

Jeho situaci totiž pozorně sleduje Inter.

Za současného stavu má Milinkovič-Savičovi smlouvu platnou ještě rok. Navzdory tomu, že Sarriho tým si zajistil Ligu mistrů, 28letý záložník ještě s Laziem neprodloužil smlouvu, takže zápas proti Cremonsese mohl do značné míry být jeho posledním vystoupením za klub z hlavního města.

Podle zpráv FcInterNews, které přinesl portál SportMediaset, je Lazio připraveno přijmout nabídku na přestup ve výši 30-35 milionů eur, aby se vyhnulo ztrátě své hvězdy, která by už v lednu mohla podepsat smlouvu jinde.

V důsledku toho se o získání výbušného středního záložníka zajímají giganti Serie A Inter, Milán a Juventus. Inter pokukuje po Milinkovićovi-Savićovi již delší dobu, neboť Simone Inzaghi projevil velkou touhu se s osmadvacetiletým hráčem znovu setkat po jejich vydařené spolupráci během pětiletého působení trenéra u Biancocelesti.

Navzdory vysoké ceně není zcela vyloučeno, že Inter Milinkoviće-Saviće zláká, protože dodatečné finanční prostředky získané díky neuvěřitelné jízdě v Lize mistrů by mohly hrát zásadní roli.

Milinkovič-Savič, který se v tomto ročníku Serie A prezentoval skvělou formou, když ve 34 zápasech vstřelil sedm branek a přidal osm asistencí, přilákal řadu zájemců, protože o kapitána Lazia má zájem i několik klubů z Premier League, takže se zdá, že srbský internacionál z italské nejvyšší soutěže úplně odejde.